Spektakl „Szklana menażeria” w reżyserii Tomasza Zadróżnego w USA

513

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na niezwykłe wydarzenie Teatru Baza z Warszawy!

Jesteśmy w trakcie amerykańskiej trasy ze spektaklem „Szklana menażeria” w reżyserii Tomasza Zadróżnego. Spektakl opowiada o marzeniach, miłości i tęsknocie. Sięgając po ten dramat, chcieliśmy przyjrzeć się różnym sytuacjom rodzinnym, codziennym zmaganiom wrażliwych młodych ludzi. Ich walką z brakiem akceptacji i niezrozumieniem ze strony rodziców, ograniczeniami materialnymi i trudnościami w relacjach rówieśniczych. Zastanawiamy się, jak mogą znaleźć swoje miejsce. Czy w ogóle mogą? 

Obecnie bierzemy udział w festiwalu Tennessee’go Williams’a w St. Louis, następnie odwiedzimy Atlantę i Nowy Jork. Spektakl odbędzie się w Pushkin Hall – The Russian Arts Theatre & Studio, West 86th Street w Nowym Jorku 21 i 22 września 2023 r. o godzinie 19:00.

Gramy po polsku, z angielskimi napisami. Będzie to ostatnia szansa, aby zobaczyć nasz występ w USA!  

Jeśli są Państwo zainteresowani obejrzeniem spektaklu, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej wydarzenia, gdzie można uzyskać więcej informacji i kupić bilety.

„Szklana menażeria” 21 września 2023r.

 https://www.eventbrite.com/e/699037940297?aff=oddtdtcreator 

„Szklana menażeria” 22 września 2023r.

https://www.eventbrite.com/e/700231359847?aff=oddtdtcreator 

Zapraszamy serdecznie! 

.

Tomasz Zadróżny 

Teatr Baza 

.

Poprzedni artykułDobra Polska Książka: „Chłopki” Joanna Kuciel – Frydryszak
Następny artykułGrafiki na 9 Polonijny Dzień Dwujęzyczności oraz propozycje quizów i zabaw językowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj