Korzystanie z portalu

Wydawcą portalu www.DobraSzkolaNowyJork.com jest Fundacja DSNY z siedzibą w Nowym Jorku, USA, poprzednio funkcjonująca jako Dobra Polska Szkoła. Fundacja w 2020 roku zmieniła nazwę na nową i nie ma nic wspólnego z działaniami obecnej Fundacji Dobra Polska Szkoła.

Korzystanie z Portalu i odwiedzanie poszczególnych stron jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków opisanych w dokumencie „Korzystanie z portalu”:

1. Korzystanie z Portalu jest bezpłatne.
2. Wszelkie prawa do Portalu i wszystkich jego elementów są zastrzeżone, chyba że wyraźnie zaznaczono inny stan rzeczy.
3. Zabronione jest kopiowanie, modyfikacja i dalsze rozpowszechnianie materiałów zawartych na Portalu bez pisemnej zgody prowadzących portal.
4. Fundacja dokłada wszelkich starań, by dane i informacje publikowane na Portalu były aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, nie ponosi jednak odpowiedzialności za aktualność, dokładność i kompletność publikowanych materiałów. Fundacja zastrzega sobie prawo do zmiany informacji zawartych na Portalu w dowolnej chwili, bez obowiązku informowania o tym użytkowników.
5. Fundacja nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z użytkowania i wykorzystania informacji publikowanych na Portalu. Odpowiedzialność ta spoczywa na użytkowniku Portalu.
6. Fundacja nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane na stronach podmiotów połączonych z Portalem linkami, dokładamy jednak wszelkich starań, by były to treści najwyższej jakości i tworzone z poszanowaniem zasad.
7. Fundacja nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane przez użytkowników w formie komentarzy pod artykułami, dokładamy jednak wszelkich starań, by nie zawierały one treści niezgodnych z prawem i ogólnie przyjętymi zasadami. Firma zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy.
8. Fundacja nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z użytkowania produktów i usług reklamowanych na Portalu.
9. Niektóre czynności wykonywane na stronie wymagają rejestracji, co wiąże się z podaniem danych osobowych i teleadresowych.
10. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: redakcja@dobraszkolanowyjork.com

Copyright


Copyrights© 2010 DSNY Foundation. All rights reserved.

Kopiowanie, przetwarzanie, publikowanie i wykorzystywanie w jakikolwiek inny sposób wszelkich materiałów zawartych na portalu bez zgody właściciela portalu i autora jest zabronione (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: redakcja@dobraszkolanowyjork.com