Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców pragnących poszerzać wiedzę na temat wspierania języka polskiego do grupy Polski na emigracji – grupa wsparcia dla rodziców dzieci dwujęzycznych (tutaj: https://www.facebook.com/groups/1092718381202697).

Grupa liczy już ponad 2 tysiące osób. Została założona z inicjatywy nauczycielki języka polskiego jako obcego, psycholożki i logopedki, która mieszka w Stanach Zjednoczonych i wspiera rodziców w ich dwujęzycznych wyzwaniach.

Znajdziecie tam dużo pomysłów na wspieranie języka polskiego w domu, motywację, życzliwość i przyjazną społeczność, którą łączy wspólny cel. Wierzymy, że we wspieraniu języka polskiego na emigracji kluczową rolę odgrywa współpraca i zaangażowanie – wspierajmy się, motywujmy i pielęgnujmy to, co polskie. 

.

Sandra Walecka

Poprzedni artykułWakacyjne podróże autostopem
Następny artykułW Holandii polskie dzieci tańczą poloneza na zakończenie roku szkolnego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj