Co roku jednym z najbardziej oczekiwanych materiałów na kolejne edycje Dnia Dwujęzyczności, są grafiki PDD: plakaty, banery w różnych rozmiarach, szablony na T- shirty czy Dyplomy. Tradycją stało się już, że na każde wydanie święta, przygotowujemy nowe materiały graficzne, zaprojektowane co roku przez innego artystę. Wszystkie jednak bazują na motywie kogutka, który „pieje nam w różnych językach”  W tym roku o zaprojektowanie grafik na 9 wydanie Polonijnego Dnia Dwujęzyczności poprosiliśmy holenderską artystkę, ilustratorkę książek dziecięcych, która publikuje swoje prace pod pseudonimem Miezim. Przygotowała dla nas projekt pięknych bajkowych, grafik, które nas urzekły, i mamy nadzieję, że również i Wam się spodobają!

Wszystkie grafiki PDD 2023 można ściągnąć TUTAJ

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was wiele propozycji zabaw, gier, quizów językowych, które możecie wykorzystać na swoich wydarzeniach.

Propozycje na wydarzenia znajdziesz TUTAJ

Poprzedni artykułSpektakl „Szklana menażeria” w reżyserii Tomasza Zadróżnego w USA
Następny artykułDzień Sportu u Brzechwy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj