22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. To czas, kiedy ludzie na całym świecie łączą swoje siły aby uświadomić wszystkim, jakimi wspaniałymi darami przyrody obdarza nas nasza Matka Ziemia. To czas, który skłania do współodpowiedzialności, poczucia troski o stan środowiska w przyszłości oraz wychowania dzieci i młodzieży w duchu miłości i szacunku do naszej Niebieskiej Planety – naszego wspólnego domu.

Uczniowie Polskiej Szkoły im. Jana Brzechwy w Tinley Park wiedzą jak uczcić ten dzień. Oprócz tematycznych lekcji przygotowanych przez pedagogów, jak co roku w naszej szkole miała miejsce „Akcja Sprzątania Świata”.

.

.

.

.

.

Apelujemy do wszystkich: bądźmy przyjaciółmi przyrody, dbajmy o Ziemię nie tylko w dniu jej święta, mądrze wykorzystajmy dary – które otrzymujemy, tak, aby kolejne pokolenia też mogły się nimi cieszyć!

.

Krystyna Skoczeń

Nauczyciel Polskiej Szkoły im. Jana Brzechwy w Tinley Park 

Poprzedni artykułKlub Polonijnego Maturzysty: Jan Dobraczyński – Sprawiedliwy wśród Narodów Świata
Następny artykułKlub Polonijnego Maturzysty: Stanisław Franciszek Wincenty Rudolf Jachowicz 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj