Support8783609

Podoba Ci się nasza strona? Chcesz wesprzeć osoby, które ją tworzą? Możesz to zrobić na kilka sposobów!

 

Portal polonijny DobraPolskaSzkola.com jest stroną, którą tworzymy z własnych środków. Prowadzone przez nas akcje „W naszym domu mówimy po polsku!”, „Cała Polonia czyta Dzieciom”, „Polskie książki do bibliotek polonijnych szkół” czy „Pluszakowy Most”, są realizowane tylko dzięki wsparciu Sponsorów, firm lub osób prywatnych, którym bliskie są tematy, które propagujemy.

Jeżeli uważasz za wartościowe działania jakie podejmujemy w celu propagowania języka polskiego w polskich rodzinach zamieszkałych poza granicami kraju, promowania czytelnictwa wśród najmłodszych, zbierania polskich książek i zakładania bibliotek przy polskich szkołach w USA – wesprzyj nas! Nawet najmniejsza kwota pomoże nam robić to, co robimy i w zamian otrzymasz nie tylko naszą wdzięczność, ale też lepszy portal i lepsze materiały dziennikarskie. Dzięki temu będziemy mogli również zapraszać na organizowane spotkania przedstawicieli świata kultury, edukacji czy rozrywki, zarówno z USA, jak i  Europy.

Dzięki Twojemu wsparciu możemy nadal realizować nasze zadania, nie zasypując naszego portalu ogromną ilością reklam oraz sponsorowanych artykułów.

Jak możesz nam pomóc?

 

1. Wpłacając donacje:

[sdonations]1[/sdonations]

– wpłacając do 50$ – otrzymasz od nas koszulkę „W naszym domu mówimy po polsku!” lub książkę.

– wpłacając do 100$ – jeżeli prowadzisz swój biznes, zamieścimy jego reklamę na min. okres jednego miesiąca.

– wpłacając powyżej 100$ – oferujemy reklamę Twojej firmy na dłuższy okres (indywidualne ustalenia).

 

wycieczka

biletyKażdy wpłacający otrzyma dyplom Przyjaciela Dobrej Polskiej Szkoły oraz raz w miesiącu, spośród Przyjaciół Dobrej Polskiej Szkoły będziemy losować osobę, która otrzyma Niespodziankę: książkę, płytę CD lub DVD, rzecz lub gift card!

UWAGA! W październiku, spośród osób, które wpłaciły od 50$ rozlosowana zostanie NAGRODA SPECJALNA: bilet lotniczy z Europy do Nowego Jorku (dla osób zamieszkałych w Europie) lub dwa lotnicze bilety do Orlando na Florydzie wraz z biletami wejściowymi do Disneyworld (dla osób z USA)!

 

2. Zostając naszym wolontariuszem

Jeżeli chciałbyś uczestniczyć w organizacji naszych wydarzeń, akcjach i spotkaniach, poznawać nowych ciekawych  ludzi, możesz nam pomóc jako wolontariusz. Gwarantujemy przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju w grupie świetnych ludzi. Potrzebujemy również pomocy grafików, programistów, filmowców, montażystów i redaktorów.

 

3. Współredagując z nami nasz portal

Zostając Przyjacielem Dobrej Polskiej Szkoły możesz współtworzyć z nami nasz portal  – przedstawiajac ciekawe zagadnienia i akcje, które są ważne i warto się nimi zająć.  Chcemy, by nasz portal był miejscem, gdzie i Twój głos może być usłyszany. Twoja wypowiedź, Twój komentarz, jest ważny w dyskusji i może wpłynąć na wiele spraw. Jak pokazują nasze dotychczasowe doświadczenia  wielu z naszych czytelników ma oryginalne i wartościowe pomysły, które możemy wspólnie realizować.

Od początku 2015 roku mamy możliwość organizowania spotkań w Bibliotece Publicznej na Ridgewood w Nowym Jorku. Zapraszamy na nie osoby, z którymi możemy porozmawiać na bieżące tematy, które są ważne dla Polaków zamieszkałych w Nowym Jorku. Zachęcamy do przesyłania swoich propozycji spotkań: o czym chciałbyś usłyszeć? czego się dowiedzieć?

Napisz do nas: redakcja@dobrapolskaszkola.com 

 

Wszystkim dotychczasowym Darczyńcom, polonijnym firmom oraz osobom, które wspierają już nasze działania, serdecznie dziękujemy za pomoc i zaufanie.

 

Przyjaciele Dobrej Polskiej Szkoły

 

PlattaLogo-300x253ls RUNOLANDbaner11joseph Dance Studio Doma

EK Polish Bookstore
EK Polish Bookstore

10499581_671236689637598_3229299964099652252_o

Magdalena Olejnik

Aneta Rzucidło

 

Poprzedni artykułBabcia Bożenka: Pierścień Naczelnika
Następny artykułW polskich szkołach w USA coraz bardziej ciekawie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj