Od 4 do 8 października br. w Access Theater Gallery Space na Manhattanie będziemy mogli oglądać spektakl pt.Strings w reżyserii Anny Rak i Palmyry Mattner. Sztuka opowiada o relacjach matek z córkami oraz wpływie tych relacji na życie kobiet we współczesnym świecie. Nawiązuje także do nieustannie słyszalnego ‚echa’ w naszych uszach, które mówi nam jak powinniśmy żyć.

Terminy przedstawień: 
4/5/6 października, godz. 19.30
7 października, godz. 20.00
8 października, godz. 15.00

 

Access Theatre na Manhattanie. 
380 Broadway
New York, NY

 

Bilety w cenie $20

Spektakt prezentowany jest w ramach Eastern Bridge Theatre Troupe, którego inicjatorką jest Anna Rak. EBTT skupia się na oddaniu głosu zagranicznym artystom, których drogi znacznie różnią się od tych przebywanych przez rodowitych Amerykanów. Projekty EBTT mają na celu zachęcenie  teatromanów do sięgnięcia po literaturę krajów związanych właśnie z tymi artystami.


Eastern Bridge Theatre Troupe zaprasza do finansowego wsparcia swojej misji poprzez zbiórkę fundusze na realizowane projekty. Wpłat można dokonać poprzez stronę:

https://www.indiegogo.com/projects/strings-an-original-play/

 

 

Poprzedni artykułWiersze o polskich drzewach i kwiatach
Następny artykułAmeryka przyjechała

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj