Pozostały ostatnie wolne miejsca na rok 2018/2019. Zapisy już tylko do 30 lipca!  Polonijka to Polska Szkoła on-line dla polskich dzieci w wieku 5-15 lat mieszkających poza granicami kraju. Nauka w Polonijce to namiastka Polski w Twoim domu.

To wygodne i elastyczne rozwiązanie, które w przyjemny i łatwy sposób pozwala Twojemu dziecku rozwijać znajomość języka polskiego oraz pogłębiać wiedzę na temat ojczystego kraju. Polonijka jest pomostem, który łączy pokolenia i zacieśnia rodzinne więzy.

Uczniowie Polonijki otrzymują dostęp do polskiej podstawy programowej, co daje bogaty wachlarz możliwości. Materiały dydaktyczne zamieszczane są przez nauczycieli na indywidualnym koncie ucznia na Internetowej Platformie Edukacyjnej, która działa na licencji Polskich Szkół Internetowych Libratus. Treści edukacyjne selekcjonowane przez polskich pedagogów przekazują w przystępny sposób najistotniejsze informacje, a cotygodniowe Webinaria z polskimi nauczycielami stanowią świetne podsumowanie zdobytej wiedzy,  dzięki czemu nauka w Polonijce jest prosta, przyjemna i efektywna.

Nasza szkoła to także pomoc ze strony pedagogów będących specjalistami w swoich dziedzinach. Jako rodzic możesz liczyć na kontakt telefoniczny lub mailowy oraz wsparcie ze strony nauczycieli, którzy pomogą Ci dobrać jak najlepsze metody pracy z dzieckiem.

 

 

Polonijka oferuje gotowy zestaw narzędzi edukacyjnych, dzięki którym spędzisz czas wspólnie ze swoim dzieckiem. Scenariusze zajęć oraz materiały edukacyjne zostały wzbogacone barwnymi ilustracjami, atrakcyjnymi filmikami, a także multimedialnymi prezentacjami, dzięki którym wspólna nauka przyniesie dużo radości i satysfakcji.

Internetowa szkoła udostępnia rodzicom specjalne narzędzia pozwalające monitorować postępy dziecka, a nasi podopieczni są zachęcani do nauki przez innowacyjny system motywacyjny, w którym za zrealizowane jednostki lekcyjne, czekają na nich nagrody i niespodzianki.

Polonijka to nie tylko szkoła – to także społeczność. Program “kolega z ławki” pozwala na kontakt z polskimi rówieśnikami mieszkającymi w różnych zakątkach świata, a nasza platforma umożliwia wymianę doświadczeń z innymi rodzicami za pomocą przygotowanego forum dyskusyjnego. Dzięki nauce z Polonijką Twoja rodzina stanie się częścią wielkiej społeczności edukacji polonijnej.

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie https://polonijka.edu.pl

 

Poprzedni artykułImigrantka pomysłodawczynią ławeczki Ireny Jarockiej w Międzyzdrojach
Następny artykułKlub Młodego Czytelnika w Palos Heights, IL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj