Taką mamy nadzieję. Do naszej redakcji zgłosiła się pani Kasia z prośbą, by wesprzeć 8-osobową grupę młodzieży z Polski, która przyjeżdża na międzynarodowe rozgrywki Destination Imagination do Tennessee.

Ze względu na wysokie ceny biletów, grupa musi zatrzymać się w Nowym Jorku w dniach od 27 maja do 1 czerwca.

Już zgłosiła się rodzina, która przyjmie wszystkich młodych ludzi w wieku 15-18 lat.

Ale sama nie da rady zapewnić im wyżywienia i zagospodarować czas.

W związku z tym prośba do wszystkich polskich rodzin o pomoc w postaci:  przywiezienia i odwiezienia grupy na lotnisko, biletów na metro nowojorskie, zabranie młodzieży na wycieczkę do muzeum lub w inne ciekawe miejsca, sponsorowanie obiadu lub kolacji.

„To nie są bogate dzieci. Przyjeżdżają dzięki sponsorom z Polski” – mówi pani Kasia.- „Być może będzie to jedyna szansa w ich życiu, by zobaczyli Amerykę”.

Wszystkich zainteresownaych pomocą prosimy telefonować do Kasi: 845-639-1185.

Poprzedni artykuł„Mandat za SMS-a na ulicy”
Następny artykuł„Ostatnia przysługa”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj