Nowy etap w działalności Dobrej Polskiej Szkoły

1857

Drodzy czytelnicy,

Portal i fundacja Dobra Polska Szkoła, działające na rzecz dwujęzyczności od 10 lat, są w trakcie zmian, które będą jeszcze lepiej służyły potrzebom polonijnej edukacji i Polakom mieszkającym na całym świecie. Obecny zespół redakcyjny tworzy portal www.DobraSzkolaNowyJork.com w ramach nowej Fundacji DSNY. Fundacja Dobra Polska Szkoła pozostaje jako oddzielna fundacja.

W prowadzonych projektach otwieramy się na współpracę z Polonią w innych krajach, dlatego na nowej stronie znajdziecie Państwo również informacje o tym, co dzieje się u naszych rodaków zamieszkałych w różnych częściach świata. Jednym z tematów z życia polskiej emigracji, któremu chcemy poświęcić więcej uwagi są powroty do ojczyzny oraz odnalezienie się w nowej polskiej rzeczywistości. Na nowej stronie www.DobraSzkolaNowyJork.com oddamy również głos przedstawicielom najmłodszej generacji, polonijnej młodzieży próbującej swoich sił w relacjach dziennikarskich, jak również w twórczości literackiej. Obok większości informacji, które wcześniej Was interesowały, poświęcimy więcej miejsca zagadnieniom dwujęzyczności, którymi zajmujemy się od blisko dekady, oraz aktualnościami z polskich szkół, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również innych krajach.

Dziękujemy że z nami jesteście i mamy nadzieję, że nowa odsłona naszego portalu przypadnie Państwu do gustu!

Redakcja

Poprzedni artykułJestem latającym fotografem…
Następny artykułMorsy z Polskiej Szkoły Społecznej im. Ireny Sendlerowej w Mahopac

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj