Czy można uczyć się polskiego języka online, poznawać Polskę oraz polskie tradycje i jednocześnie podróżować live w najbardziej atrakcyjne miejsca w Polsce? Jak najbardziej! Zapraszamy na cotygodniowe spotkania z językiem polskim w Polsce “na żywo”!

Zajęcia będą skoncentrowane głównie na rozwijaniu języka polskiego w mowie, ćwiczeniach wspierających swobodną komunikację z członkami rodziny w Polsce, ułatwiających porozumiewanie się z otoczeniem podczas odwiedzin w kraju, przy jednoczesnym przekazywaniu wiedzy na temat polskich tradycji, kultury, geografii i historii.

Na wyjątkowość zajęć składają lekcje „na żywo” prowadzone przez nauczyciela z wybranych miejsc w Polsce oraz multimedialne prezentacje. Nasi nauczyciele w czasie bieżącym oprowadzą swoich uczniów po warszawskim Starówce, krakowskim Starym Mieście, pokażą Pałac Kultury i Muzeum Powstania Warszawskiego, oprowadzą po Wawelu opowiadając o jego legendach, pokażą stare polskie chaty w Muzeum Wsi Polskiej oraz wiele innych ciekawych miejsc w Polsce. Uczniowie poznają historię związaną z odwiedzanymi miejscami, legendy i ciekawostki. Podczas lekcji nauczyciel będzie kładł największy nacisk na uaktywnienie swoich uczniów w rozmowach w języku polskim.

Półtoragodzinne zajęcia odbywać się będą poprzez ZOOM, w 4 – 5 osobowych grupach raz w tygodniu (sobota lub niedziela do wyboru), przez okres 3 miesięcy. 

Zapisy, szczegółowy program i dodatkowe pytania: redakcja@dobraszkolanowyjork.com

etc.

Poprzedni artykuł„Mam nadzieję, że mój syn zawsze będzie godnym zaufania i honorowym człowiekiem”
Następny artykułJak społeczne szkoły języków etnicznych poradziły sobie w pandemii?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj