W sobotę, 14 kwietnia, w Polskiej Szkole Dokształcającej im. Henryka Sienkiewicza na Brooklynie w Nowym Jorku, oddano głos najmłodszym. Zorganizowano Dzień Przedszkolaka, na którym maluchy mogły pochwalić się swoimi muzycznymi i aktorskimi umiejętnościami. „Liczba najmłodszych uczniów naszej szkoły znacząco wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat”- powiedziała Anna Kubicka, dyrektor szkoły – „Pierwsza klasa przeszkolna, która powstała w szkole w 2010 roku liczyła 25 przedszkolaków, dziś mamy ich już 100! ”

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów występów przedszkolaków.

Realizacja: Andrzej Cierkosz

 

 

Poprzedni artykuł„Pięć małych żabek czyli wypożycz polsko-angielskie książki z amerykańskiej biblioteki”
Następny artykuł„Ból czyli…opór”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj