szkolenia

Drogi Nauczycielu! Uczysz języka polskiego jako obcego w szkole sobotniej, na uczelni lub w szkole językowej? Posiadasz bogatą wiedzę teoretyczną, ale w codziennej praktyce wciąż napotykasz na problemy, z którymi nie potrafisz sobie poradzić? Masz kwalifikacje i doświadczenie, ale Twoim lekcjom brakuje tej wewnętrznej energii, która nawet mało zmotywowanych studentów skłania do efektywnej i ochoczej nauki? A może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z nauczaniem języka polskiego?

Zapraszamy Cię do Chicago, Nowego Jorku, San Francisco i Los Angeles na szkolenia metodyczne, podczas których otrzymasz cenne wskazówki, jak uczyć w sposób ciekawy, innowacyjny i skuteczny.

W ciągu ostatnich dwóch lat w naszych warsztatach metodycznych uczestniczyło ponad 500 nauczycieli z całego świata. Rozmowy i dyskusje prowadzone podczas tych szkoleń zainspirowały nas, aby przygotować nowy program warsztatów. Mamy nadzieję, że pozwoli on odpowiedzieć na najczęściej pojawiające się pytania oraz problemy, z którymi stykają się Państwo w swojej codziennej pracy.

Tradycyjnie nasze szkolenia będą miały formę warsztatów, ukierunkowanych na wymianę doświadczeń i praktycznych pomysłów, jak radzić sobie z typowymi problemami w nauczaniu.

Szkolenia te będą ponadto doskonałą okazją dla Państwa, aby poznać środowisko nauczycieli, dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami oraz nawiązywać nowe kontakty.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat uczestnictwa, bezpłatny miesięczny dostęp do platformy e-polish.eu oraz będzie miał okazję zakupienia wszystkich książek z serii „Polski, krok po kroku” z 15% rabatem.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Zespół Szkoły Języka Polskiego GLOSSA

Współpraca: Zrzeszenia Nauczycieli Polskich w Ameryce, Centrala Polskich Szkół Dokształcających, Forum Nauczycieli Zachodniego Wybrzeża.

Patronat medialny: Polonijny portal DobraPolskaSzkola.com

szkolenia_2015_usa-2

 

szkolenia_2015_usa-3

szkolenia_2015_usa-3

szkolenia_2015_usa-4

szkolenia_2015_usa-6

szkolenia_2015_usa-7

Poprzedni artykułGdy Amerykanie mówią po polsku. Naprawdę?
Następny artykułChce się oglądać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj