amerykanskie_wstrzasy_05Instytut Józefa Piłsudskiego w Nowym Jorku oraz  księgarnia EK Polish Bookstore działająca przy Nowym Dzienniku zapraszają na spotkania autorskie z Elizą Sarnacką-Mahoney, autorką zbioru publicystycznych rozważań pod tytułem „Amerykańskie wstrząsy”.  Spotkania poprowadzą Elżbieta Kieszczyńska oraz Jolanta Wysocka.

Spotkanie w Instytucie Piłsudskiego odbędzie się we wtorek, 15 listopada o godzinie 18-tej. Adres Instytutu: 138 Greenpoint Ave., Brooklyn NY 11222, tel.: 212-505-9077, e-mail: office@pilsudski.org.

Spotkanie w EK Polish Bookstore odbędzie się 16 listopada o godzinie 19-tej w siedzibie Nowego Dziennika. Adres redakcji: 70 Outwater Ln., Garfield, NJ 07026, tel. 201-355-7496, e-mail: e.kieszczynska@yahoo.pl

Zapraszamy!

eliza-sarnacka-mahoney

Eliza Sarnacka-Mahoney– dziennikarka i pisarka,  mieszka w Kolorado. Współpracuje z fundacją i portalem DobraPolskaSzkola.com, Nowym Dziennikiem oraz  mediami w Polsce. Autorka powieści, zbiorów ciekawostek i książek publicystycznych o Ameryce. Mama Natalii i Wiktorii, które każdego dnia utwierdzają ją w przekonaniu, że to, co niemożliwe jest jak najbardziej możliwe, trzeba tylko szczerze chcieć. Autorska strona: www.elizasmahoney.com

Poprzedni artykuł“Nie chcę być księżniczką, chcę budować zamki” / “I don’t want to be a princess, I want to build castles”
Następny artykułQuiz dotyczący wiedzy o języku polskim dla dzieci i rodziców

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj