“WÓR MRÓW” Tadeusz Morawski

Rok wydania: 2010
Liczba stron: 110
Okładka: miękka

Cena: $5
Koszt przesyłki: $2 (tylko na terenie USA)

Ksiegarnia online

“Wór mrów” to kolejna interesująca pozycja wydawnicza Tadeusza Morawskiego przybliżająca czytelnikom palindromy. Książka powstała w wyniku współpracy autora z Notatnikiem Satyrycznym i jest zbiorem kilkunastu felietonów, które ukazały się w latach 2009-2010 na łamach tegoż czasopisma. “Wór mrów” to doskonałe kompendium wiedzy na temat rozrywek słownych, a także źródło wielu zabawnych utworów. Na zaledwie 100 stronach, autor pokazuje szerokie możliwości, jakie daje obcowanie z palindromami oraz innymi krótkimi formami literackimi. W bardzo ciekawy i dowcipny sposób Tadeusz Morawski oprowadza nas po różnych zagadnieniach związanych ze światem zabaw lingwistycznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj