„WÓR MRÓW” Tadeusz Morawski

Rok wydania: 2010
Liczba stron: 110
Okładka: miękka

Cena: $5
Koszt przesyłki: $2 (tylko na terenie USA)

„Wór mrów” to kolejna interesująca pozycja wydawnicza Tadeusza Morawskiego przybliżająca czytelnikom palindromy. Książka powstała w wyniku współpracy autora z Notatnikiem Satyrycznym i jest zbiorem kilkunastu felietonów, które ukazały się w latach 2009-2010 na łamach tegoż czasopisma. „Wór mrów” to doskonałe kompendium wiedzy na temat rozrywek słownych, a także źródło wielu zabawnych utworów. Na zaledwie 100 stronach, autor pokazuje szerokie możliwości, jakie daje obcowanie z palindromami oraz innymi krótkimi formami literackimi. W bardzo ciekawy i dowcipny sposób Tadeusz Morawski oprowadza nas po różnych zagadnieniach związanych ze światem zabaw lingwistycznych.

Poprzedni artykułAGA NAGA. Tadeusz Morawski
Następny artykuł„ELF UKŁADAŁ KUFLE” Tadeusz Morawski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj