ELF UKŁADAŁ KUFLE. Tadeusz Morawski

 

Rok wydania: 2011
Liczba stron: 115
Okładka: miękka

Cena: $5
Koszt przesyłki: $2 (tylko na terenie USA)
 

 
Na pograniczu literatury, satyry i intelektualnych igraszek rozwija się ostatnio niezwykła zabawa o starożytnych korzeniach – PALINDROMY. Głównie za przyczyną prof. Tadeusza Morawskiego, który niezłomnie propaguje i dzieli się swoją pasją. Robi to na tyle skutecznie, że tworzenie zdań, które czytane zarówno od prawej, jaki i od lewej strony, znaczą dokładnie to samo, staje się coraz bardziej popularne. I tak, niewinnie zaczynająca się przygoda z lingwistyką, sprawiła, że aktualnie mamy naturalny przyrost zagorzałych palindromistów. To właśnie dla miłośników łamigłówek językowych oraz osób pragnących zgłębić tajniki powstawania i mnogość odsłon palindromów ukazała się kolejna publikacja Tadeusza Morawskiego „Elf układał kufleE”.

Poprzedni artykuł„WÓR MRÓW” Tadeusz Morawski
Następny artykuł„Rockland Lake czyli ukryta perła”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj