Prezentujemy kolejną filmową relację z obchodów pierwszego Polonijnego Dnia Dwujęzyczności, tym razem z Copiague na Long Island.

Video: Elżbieta Popławska
Montaż: Jakub Deptuła, Aleksandra Słabisz, Marta Kustek

 

logotypMSZ_A_kolorNagranie jest dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Fundacji Dobra Polska Szkola i Fundacji Edukacja dla Demokracji. Utwór powstał w ramach projektu finansowanego w ramach konkursu „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.“ realizowanego za pośrednictwem MSZ w roku 2015. Zezwala się na dowolne wykorzystanie utworu, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji, o posiadaczach praw oraz o konkursie „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.”.

Poprzedni artykuł„Nowy cykl książek do polonijnego liceum, czyli czytamy najlepszą polską literaturę”
Następny artykuł„Wielkie pieczenie pierników w Plainfield”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj