Douglass and DeGraw Pool
230 Douglas Street
Brooklyn, NY 11217

Douglass and DeGraw Pool

Mały basen, jest w nim dosyć tłoczno, przyciąga mnóstwo dzieci z okolicznych osiedli. Otwarty codziennie od 11am – 3pm, 4pm – 7pm. Nie można przynosić żywności, elektronicznych gadżetów (iPod, Kindle, laptop) oraz gazet.

The Floating Pool
Barretto Point Park,
przy Tiffany Street i Viele Avenue, Bronx (niedaleko Hunts Point)

The Floating Pool
The Floating Pool

Jeden z 15 w NYC, „pływający basen” przycumowany do Barreto Point Park na Bronxie. Długość basenu: 25 metrów, posiada 7 torów do pływania, szafki do przechowywania rzeczy. Może pomieścić 170 osób. Otwarty: Sobota – Niedziela: 11:00 a.m. – 7:00 p.m. (czynny do 3 września, 2012)

John Jay Park
77 Cherokee Pl, (przy 77th St ) Manhattan

John Jay Pool

Jeden z ładniejszych basenów w mieście. Usytuowany na brzegu East River na Manhattanie, z widokiem na Roosevelt Island, otoczony drzewami. Długość 44 metry. Jeden z basenów, w którym można nurkować. Otwarty: Lipiec – wrzesień, codziennie: 11am – 7pm.
Bilety: sugerowana roczna donacja: dorośli $25; młodzież $10

Lasker Pool
10826 East Dr (przy Central Park N),
wejście do parku od 110th i Lenox Ave

Lasker Pool

Położony w Central Parku, w zimie zamienia się w duże lodowisko. Otwarty: od 1 lipca do 7 września, codziennie od 11 am – 3pm, 4pm – 7 pm.

Astoria Pool
19th St at 23rd Dr,
Astoria, Queens

Astoria Pool

Największy basen w mieście (ponad 100 metrów długości). Basen był tak zaprojektowany, by mógł pomieścić ok. 3 tysięcy osób. Otwarty codziennie w godz. 11am – 3pm, 4pm – 7pm. Wstęp bezpłatny.

McCarren Park Pool
475 Lorimer St (pomiędzy Bayard St i Driggs Ave)
Greenpoint, Brooklyn

McCarren Park Pool

Niedawno odreastaurowany, obszerny basen przyciąga tłumy mieszkańców Greenpointu i Williamsburga. Zazwyczaj jest długa kolejka do wejścia. Otwarty codziennie w godz. 11am – 3pm, 4pm – 7pm. Wstęp bezpłatny.

Pop-up pool at Brooklyn Bridge Park
wejście do parku przez Pier 1 przy Old Fulton Street lub przez Pier 6 przy Atlantic Avenue.

Pop-up pool w Brooklyn Bridge Park


Nowy basen w mieście, otwarty na początku lipca tego roku, umiejscowiony w Brooklyn Bridge Park, przy Pier 2. Może pomieścić do 60 osób. Otwarty od 10 am do 6 pm. do 3 września. Basen wybudowany został czasowo, będzie działał jedynie przez 5 lat.Poprzedni artykułBabcia Bożenka: „Nie pożegnałam koleżanki”
Następny artykułKażdy wtorek miesiąca: Hudson River Park’s Stars of Tomorrow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj