Ojciec Dominik Libiszewski OSPPE z Sanktuarium Maryjnego w Doylestown w Pensylwanii jest dobrze znany w środowisku polonijnym. To właśnie dzięki jego posłudze w Amerykańskiej Częstochowie organizowane są między innymi rekolekcje dla rozwiedzionych oraz wiele innych spotkań. W swojej pracy związany jest z kilkoma grupami: z młodzieżą i z nauczycielami z Polskich Szkół Dokształcających, dla których od wielu lat głosi rekolekcje, oraz młodzieżą uzależnioną, z którą pracuje w ośrodku dla narkomanów „One Day” w Pensylwanii. Jest z nimi w czasie ich odtruwania i powracania do normalnego życia.

Realizacja: Marta Kustek, Marcin Kapron

Poprzedni artykuł„Polski teatr – teraz w domu i w szkole”
Następny artykuł„Zagraniczny ojciec polonijny”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj