W najbliższą niedzielę, 30 kwietnia, o godzinie 14.00 odbędzie się oficjalne otwarcie Biblioteki Marjańczyków Polskiej Fundacji Kulturalnej. Będzie można zobaczyć wystawę i prezentację na temat historii fundacji, jak i samej biblioteki. Odbędzie się kiermasz książek i loteria. Można będzie zostać członkiem biblioteki i od razu wypożyczyć książki. Dodatkową atrakcją będą prezentacje książek przez ich autorów.

Biblioteka Polskiej Fundacji Kulturalnej jest to niezwykle ważne źródło i miejsce służące zachowaniu i upowszechnianiu polskiej literatury oraz kultury w Stanach Zjednoczonych. Zawiera ponad 18 tysięcy książek i publikacji w języku polskim oraz angielskim. Wiele książek może być zaklasyfikowanych jako unikalne lub jako jedne z niewielu egzemplarzy na świecie.

 

Adres:

Polish Cultural Foundation
177 Broadway
Clark, New Jersey 07066
www.pcfnj.org

Poprzedni artykułAkceptacja – punkt zwrotny w procesie zdrowienia
Następny artykuł„Czytanie dzieciom” w Plainfield!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj