.

Jedną z cech charakteryzujących Polonijny Dzień Dwujęzyczności jest kreatywność związana z tym świętem. Przejawia się ona nie tylko w różnorodności organizowanych wydarzeń i otwartości na wciąż nowe pomysły atrakcji programowych, ale również w nowych co roku odmianach naszego kogutka – logotypu Polonijnego Dnia Dwujęzyczności. Naszym założeniem jest to, by każda edycja święta polskiego języka miała swoją wersję logotypu, jednak chcielibyśmy podkreślić, że wszystkie zaproponowane dotąd grafiki kogutka, są równie ważne, i wersja, którą wybierzemy dla naszych obchodów, zależy tylko od nas.

Autorem wszystkich jest współpracujący z nami od początku narodzin Dnia Dwujęzyczności Andrij Fil który co roku zaskakuje nas pięknymi odmianami kogutków PDD.

Chociaż do tegorocznych obchodów jeszcze prawie dwa miesiące, wiele polonijnych szkół zaczyna przygotowania do jego obchodów już od początku roku szkolnego. Dla nich, oraz wszystkich innych planujących zorganizowanie u siebie wydarzenia święta polskiego języka, jak co roku przygotowaliśmy szereg materiałów, które mamy nadzieję, ułatwią przygotowanie atrakcyjnego programu i będą inspiracją do poszukiwań nowych pomysłów.

Na platformie Polonijnego Dnia Dwujęzyczności www.PolishBilingualDay.com już można znaleźć nowe propozycje na ten rok: czytanie listów króla Sobieskiego do Marysieńki http://www.polishbilingualday.com/language/pl/czytaj-listy-krola-jana-iii-sobieskiego-do-marysienki-na-v-polonijnym-dniu-dwujezycznosci/ oraz dwa ważne projekty PDD 2019 do udziału w których gorąco Was zachęcamy: http://www.polishbilingualday.com/language/pl/mlodzi-ambasadorzy-dwujezycznosci-przeslij-nam-swoje-filmowe-nagranie-ciag-dalszy-akcji-skierowanej-do-polonijnej-mlodziezy-i-dzieci/ http://www.polishbilingualday.com/language/pl/korzenie-dodaja-mi-skrzydel-projekt-skierowany-do-polonijnej-mlodziezy/

Poniżej grafiki PDD 2019 przygotowane do wykorzystania na stronach internetowych. A już wkrótce kolejne grafiki: plakat główny PDD 2019, propozycje zakładki, dyplomu PDD 2019, widokówki i t-shirtu!

.

Kogutek PDD 2019

.

Wersja pdf.

.

.

Baner 728 x 90px

.

Wersja pdf.

.

.

Baner 450 x 300 px

.

Wersja pdf.

.

.

Baner 800 x 500 px

.

Wersja pdf.

.

.

Facebook – nagłówek

.

Wersja pdf.

.

.

Poprzedni artykułFotografia otworzyła jej drzwi do Ameryki
Następny artykułPrzed nami piąta edycja Polonijnego Dnia Dwujęzyczności!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj