Fundacja Dobra Polska Szkoła serdecznie zaprasza na spektakl „Marzenia się spełniają!” w reżyserii Andrzeja Młynarczyka i choreografii Justyny Bolek, wraz z udziałem polskich dzieci i młodzieży z Nowego Jorku.

Przedstawienie jest podsumowaniem trzytygodniowych Teatralno-Tanecznych półkolonii, na których uczestnicy poznawali tajniki pracy na scenie m.in. aktorstwa, śpiewu, tańca, jak również za jej kulisami. Młodzi aktorzy pod przewodnictwem instruktorów Andrzeja i Justyny, oraz Agnieszki Wilczyński, Marty Kustek, Agaty Skowrońskiej i Jagody Waszkiewicz, doskonale poradzili sobie z nowymi artystycznymi wyzwaniami, co będzie można zobaczyć już w najbliższy piątek 28 lipca o godzinie 19.00.

Adres: 715 Leonard St.(2 pietro,pomiedzy Greenpoint Ave. a Calyer St.)
Greenpoint, Nowy Jork

Sugerowana donacja: 10$

Zapraszamy!

 

Poprzedni artykułCo “dziedziczą” dzieci polonijne oprócz języka?
Następny artykułSerce Krakowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj