images

Instytut Józefa Piłsudskiego w Ameryce zaprasza w piątek, 20 listopada o godz.19:00 na edukacyjne dla młodzieży w wieku 12-17 lat. W programie
prezentacja życiorysu Danuty Siedzikówny „Inki” – bohaterskiej sanitariuszki AK wraz z projekcją filmu pt.: „Inka. Zachowałam się jak trzeba”, teledysku do piosenki „Jedna chwila” w wykonaniu K. Malejonek oraz gry edukacyjnej „ZnajZnak”.

W niedzielę 22 listopada o godz. 15:00 odbędą się warsztaty dla dzieci w wieku 7-11 lat wraz z rodzicami pt. „Historia nie musi być nudna!”
W programie warsztatów gry planszowe: „Oś czasu” – zabawa edukacyjna łącząca naukę chronologii historycznej z upamiętnieniem tradycji historycznych na tle „wielkiej historii” (Uwaga: uczestnicy przynoszą przedmioty – pocztówki, gazety, fotografie, związane z okresem PRL-u) oraz pikinik edukacyjny z grami planszowymi – „ZnajZnak” i „Polak Mały”.

Warsztaty prowadzone będą przez dr Łukasza Michalskiego i Karola Wisłockiego z Biura Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej.

Adres: 138 Greenpoint Ave., Brooklyn NY 11222
Konieczna rezerwacja do 18 listopada: tel. 212-505-9077, e-mail office@pilsudski.org

Poprzedni artykułPiosenka dla dzieci na Dzień Niepodległości
Następny artykuł„Jak uczyć dziecko języka polskiego? Dekalog polonijnego rodzica” – webinar Danuty Świątek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj