10 maja 2015 r odbył się webinar na temat dwujęzyczności pt. „Jak uczyć dziecko języka polskiego – dekalog polonijnego rodzica”, prowadziła go dziennikarka portalu DobraPolskaSzkola.com,  Danuta Świątek. Prezentacja w sieci podsuwała podstawowe pomysły, dzięki którym nasze pociechy z pewnością chętniej będą się komunikować w języku polskim, przygotowane na podstawie licznych  spotkań z polonijnymi rodzicami i nauczycielami w sobotnich szkołach, prowadzonych przez portal od blisko trzech lat.

Webinar został zorganizowany przez Fundację Dobra Polska Szkoła oraz Fundację Edukacja dla Demokracji, dzięki wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu “Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.”

Poprzedni artykuł„Historia nie musi być nudna!” warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży. 20
Następny artykułDzień Dwujęzyczności w Nowym Jorku – relacja filmowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj