greenpoint-5k-2016-logo-med

Liga Atletyczna św. Stanisława Kostki na Greenpoincie zaprasza w najbliższą niedzielę, 9 października, na 24. bieg na 5 kilometrów „Get to the Point” i sprinty dla dzieci.
Impreza sportowa rozpocznie się o 10:30 rano od sprintów dla dzieci w wieku 2-12 lat. O godzinie 1 po południu rozpocznie się bieg główny na 5 kilometrów, w którym wziąć mogą udział biegacze oraz spacerowicze w każdym wieku. O 2 po południu odbędzie się wręczenie nagród oraz poczęstunek. Każdy z uczestników biegu, w tym również dzieci, otrzymuje pamiątkową koszulkę.
Rejestrować się można na ten bieg można do 8 października na www.Greenpoint5K.com.
Udostępniając wydarzenie na Facebooku można otrzymać 5 dol. zniżkę przy rejestracji.
Bieg Get to the Point organizowany jest od 23 lat. W ciągu tego czasu stał się jednym z najbardziej popularnych, rodzinnych imprez sportowych w nowojorskiej metropolii. W poprzednich latach w biegach brało udział ponad 600 uczestników – mieszkańców wszystkich dzielnic Nowego Jorku, Long Island, New Jersey a nawet Connecticut. Dochód z biegu zasili fundusz Ligi Atletycznej św. Stanisława Kostki. Z programów sportowych organizowanych przez Ligę rocznie korzysta ponad 300 dzieci.
„To bieg dla poważnych biegaczy, którzy lubią wyzwania i poważną konkurencję oraz dla tych, którzy chcieliby pospacerować z rodziną i przyjaciółmi, a potem wziąć udział w plenerowej imprezie z jedzeniem, muzyką” – piszą organizatorzy.
Głównym sponsorem biegu Get to the Point jest Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa.
AS
Poprzedni artykułDiabeł tkwi w szczegółach, czyli posłuchaj w Mahwah o budowie mostu Kościuszki
Następny artykuł„To bardzo interesujące, co pan mówi” – czyli dlaczego sama znajomość słów to za mało

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj