Webinars-Small1Firma Glossa zaprasza do uczestnictwa w serii webinariów, które zaprezentują najnowszy podręcznik do nauki języka polskiego jako obcego – „POLSKI krok po kroku – junior” oraz przedstawią platformę e-polish.eu i jej nowe możliwości.

NOWOŚĆ – seria „POLSKI krok po kroku – junior”

czwartek 23 lipca 

godzina 20:00 Warszawa/Berlin/Paryż

(czyli 7 pm Londyn; 21:00 Kijów, Moskwa; 2 pm Nowy Jork)

„POLSKI krok po kroku – junior” to nowoczesny podręcznik do nauki języka polskiego jako obcego dla dzieci i młodzieży w wieku 10-15 lat.  Ciekawe, motywujące i pełne humoru lekcje zachowują właściwe proporcje między gramatyką, słownictwem oraz doskonaleniem wymowy i umiejętności komunikacyjnych. Od samego początku bazują tylko na języku polskim, dzięki czemu zachęcają młodych ludzi do mówienia i myślenia wyłącznie w tym języku.

Webinarium prezentujące podręcznik będzie prowadzone przez Iwonę Stempek – jedną z autorek podręcznika i redaktora serii „POLSKI krok po kroku”. Na koniec sesji przewidziany jest także czas na zadawanie pytań, które pozwolą znaleźć odpowiedzi na problemy, z którymi stykają się Państwo w codziennej pracy lektora jpjo.

zarejestruj się na  >> https://attendee.gotowebinar.com/register/4214795752962817

 

Platforma e-polish.eu – część I

poniedziałek 27 lipca

godzina 20:00 Warszawa/Berlin/Paryż

(czyli 7 pm Londyn; 21:00 Kijów, Moskwa; 2 pm Nowy Jork)

Pierwsza część z cyklu warsztatów prezentujących bogate możliwości platformy e-polish.eu. Podczas tej sesji zostaną zaprezentowane:

a) wyszukiwanie ćwiczeń, materiałów, gier, nagrań, dialogów i tekstów, które mogą wzbogacić zajęcia prowadzone na bazie różnych podręczników do nauczania jpjo

b) tworzenie własnych materiałów (teksty z lukami, porządkowanie zdań, krzyżówki i wiele innych) w oparciu o narzędzia dostępne w ramach portalu e-polish.eu.

zarejestruj się na  >> https://attendee.gotowebinar.com/register/4603034329113582338

 

Platforma e-polish.eu – część II

wtorek 28 lipca

godzina 20:00 Warszawa/Berlin/Paryż

(czyli 7 pm Londyn; 21:00 Kijów, Moskwa; 2 pm Nowy Jork)

Druga część z cyklu warsztatów prezentujących bogate możliwości platformy e-polish.eu. Podczas tej sesji zostaną zaprezentowane:

a) przygotowywanie lekcji i testów, zadawanie studentom prac domowych online

b) prowadzenie lekcji indywidualnych online przy wykorzystaniu wirtualnej sali lekcyjnej e-polish.eu.

zarejestruj się na  >> https://attendee.gotowebinar.com/register/1085592178253682434

 

Platforma e-polish.eu – część S

środa 29 lipca

godzina 20:00 Warszawa/Berlin/Paryż

(czyli 7 pm Londyn; 21:00 Kijów, Moskwa; 2 pm Nowy Jork)

Trzecia część z cyklu warsztatów prezentujących bogate możliwości platformy e-polish.eu. Podczas tej sesji zostanie zaprezentowane w jaki sposób platforma e-polish.eu może być wykorzystywana przez Państwa studentów do samodzielnej nauki i uzupełniania zajęć z lektorem. Przedstawione zostaną najważniejsze narzędzia dla studenta, takie jak: słownik multimedialny z koniugacjami i deklinacjami, komentarze gramatyczne w kilku językach, system zapamiętywania słownictwa, klucz do ćwiczeń.

UWAGA: Sesja ta jest przeznaczone dla nauczycieli więc prowadzona będzie w języku polskim. Dla zainteresowanych studentów będziemy mogli przeprowadzić szkolenie po angielsku. Jeśli chcieliby Państwo zorganizować szkolenie dla swoich studentów prosimy o kontakt z webinar@glossa.pl, celem ustalenia szczegółów.

zarejestruj się na >> https://attendee.gotowebinar.com/register/5468319193847970562

Szkolenie ma charakter otwarty – można więc link do rejestracji przekazać wszystkim zainteresowanym. Liczba miejsc podczas jednej sesji szkoleniowej to maksymalnie 100 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

Każdy uczestnik prezentacji serii „POLSKI krok po kroku – junior” będzie mógł zakupić go nabyć (w dowolnej ilości) do 15 września ze zniżką 25%. Ponadto uczestnicy prezentacji platformy e-polish.eu otrzymają bezpłatny miesięczny dostęp do platformy e-polish.eu, który pozwoli im samodzielnie sprawdzić i przetestować materiały i narzędzia dostępne w ramach platformy.

Aby uczestniczyć w szkoleniu online wystarczy posiadać dostęp do Internetu oraz głośniki z mikrofonem. Obsługiwane są systemy: Windows, Mac OS (konieczne posiadanie JavaScript), iOS oraz Android (konieczne aplikacje GoToMeeting, dostępne bezpłatnie na App Store/Google Play Store).

Poprzedni artykułOkolice Złockich, Jastrzębika oraz skansen w Lubowli na Słowacji w obiektywie Jerzego Rajeckiego
Następny artykułJedno mówię, drugie piszę… A co na to mój mózg?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj