Kim jest tak naprawdę Pinokio? Marionetką? Chłopcem z drewna, który kłamie i rośnie mu od tego nos? A może zwykłym dzieckiem ciekawym świata, zainteresowanym każdą nową przygodą, w której po dziecięcemu zatraca się bez pamięci?

Na spotkanie z publicznością w teatrze musimy jeszcze trochę poczekać, lecz już teraz z wielką przyjemnością zawitamy na Wasze ekrany, aby choć przez chwilę i na odległość, wspólnie poczuć magię teatralnego przedstawienia. 

Zapraszamy wszystkich naszych Widzów od 4 roku życia na spektakl online pt. „Pinokio” w reż. Michała Derlatki. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 519059612 lub adresem mailowym bow@teatrbaj.pl

Po opłaceniu faktury otrzymacie Państwo link z dostępem do nagrania spektaklu „Pinokio” w reż. M. Derlatki aktywnym  w dniach: 24.11; 1.12; 8.12; 15.12; 22.12.2020 w godzinach 9:00-15:00. Koszt dostępu do spektaklu dla grupy to 200 zł brutto.

Więcej informacji o spektaklu: bit.ly/TeatrBaj-Pinokio

Trailer: https://youtu.be/EYsaCcYQF38

Nagranie spektaklu plenerowego „Pinokio” w reż. Michała Derlatki zostało realizowane podczas premiery 24 sierpnia 2019 r. w Warszawie.

Poprzedni artykułBędzie egzamin na Global Seal of Biliteracy w Clifton
Następny artykułBielski szlak bajkowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj