IV Międzynarodowy konkurs fotograficzny “Polska w obiektywie polonijnego dziecka”, organizowany przez Forum Polskich Szkół w Holandii, został zamknięty. Wszystkie zdjęcia, które spełniły kryteria konkursu (zdjęcie musiało być zrobione w Polsce, przez dziecko) są już w galerii na facebooku:

https://www.facebook.com/pg/fpsn.nl/photos/?tab=album&album_id=1183508098417760

 

tym roku dodatkową nagrodą będzie nagroda publiczności. Wygra zdjęcie, które zdobędzie najwięcej polubień w terminie do 9 października.

Wybierajcie i głosujcie!

Jurorzy również za kilka dni zasiądą do pracy i wybiorą 10 najpiękniejszych zdjęć. Uroczyste ogłoszenie wyników oraz pierwsza wystawa fotografii odbędzie się w Holandii, w czasie III Polonijnego Dnia Dwujęzyczności, 22.10.2017 roku w Bredzie. Po tej dacie zostaną wysłane nagrody zwycięzcom.

Jak informuje pani Małgorzata Lubbers-Dąbrowska, wśród wszystkich uczestników konkursu zostanie również wylosowana dodatkowa nagroda ufundowana przez Scenę Polską – pobyt w Polsce. Okres trwania pobytu do ustalenia z darczyńcą.

 

 

 

Danuta Świątek

Plakat: FPSN

Poprzedni artykuł„Z trzynastego piętra. Szkice nowojorskie” – prezentacja książki Anny i Janusza Skowronów
Następny artykułPropozycja książkowa na III Polonijny Dzień Dwujęzyczności

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj