polskie-radio-wnvr-1030-am-1300-amZapraszamy do wysłuchania wywiadu Idalii Błaszczyk z radia WNVR 1030 AM & 1300 AM w Chicago z Elizą Sarnacką Mahoney, pomysłodawczynią Polonijnego Dnia Dwujęzyczności oraz jego koordynatorką w Denver, w stanie Kolorado.

 

 

 

godlo_senat z podpisem 1Projekt Polonijnego Dnia Dwujęzyczności przygotowany został przez Fundację Dobra Polska Szkoła z Nowego Jorku oraz Fundację Edukacja dla Demokracji z Warszawy i współfinansowany przez Kancelarię Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w ramach w zakresie opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2016 roku.

 

Poprzedni artykuł„Jestem pod wrażeniem dynamiczności tutejszej Polonii!”
Następny artykuł“From Lands and Water” – wystawa malarstwa Zbigniewa Nowosadzkiego i Janusza Skowrona

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj