W dniach od 25 maja 2018 – 28 maja 2018 roku odbędzie się w Portland, w stanie Oregon, XV Zjazd Nauczycieli Polonijnych i Komitetow Rodzicielskich. Tematami przewodnim zjazdu będą „Sto lat Niepodległości Polski” oraz „Szkoła Polska twórcza i z inicjatywą”. W programie wykłady, warsztaty artystyczne, dyskusje panelowe oraz szkolenia, które prowadzić będą doświadczeni pedagodzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. Zajęcia prowadzone będą w blokach przeznaczonych dla nauczycieli uczących w różnych grupach wiekowych, osób odpowiedzialnych za zarządzanie szkołami polonijnymi, instruktorów harcerstwa i katechetów. Z pewnością każdy uczestnik Zjazdu znajdzie dla siebie coś, co go zainteresuje i zainspiruje do dalszej kreatywnej pracy.

Program i szczegółowe informacje: http://www.zjazdportland2018.com

Lista zgłoszeń uczestnictwa w XV Zjeździe zostaje zamknięta z dniem 28 lutego, 2018.

Kontakt z organizatorem: zjazdportland2018@gmail.com lub jswitkowski123@yahoo.com

Karty uczestnika prosimy wysłać na adres:

Polish Cultural Enrichment Program
“Zjazd Portland 2018”
3832 N Interstate Ave.
Portland, OR 97227

Miejsce spotkania: JANTZEN BEACH / PORTLAND
909 North Hayden Island Drive, Portland, OR 97217

Poprzedni artykułZobaczyć Portland
Następny artykułVideo: Jak wychowywać dzieci dwujęzyczne?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj