Plakat-maly-Geniusz-Org-A3-Nowy-Jork

 

Mały Geniusz, polska organizacja, zajmująca się organizowaniem półkolonii w Polsce, w tym roku poszerzyła swoją ofertę organizując letnie zajęcia również dla dzieci w wieku 5-10 lat w Nowym Jorku. Zajęcia odbywać się będą w języku polskim, w terminie od 3 lipca do 24 sierpnia (od poniedziałku do piątku) w kilku lokalizacjach w Nowym Jorku. Jedne zajęcia trwają 60 minut i odbywają się pomiędzy godziną 9 a 16. Ilość zajęć oraz godziny i dni są do uzgodnienia.

UWAGA: Organizacja zaprasza osoby wykonujące ciekawy zawód lub posiadające pasje, hobby bądź umiejętności (dziedziny: kultura, sztuka, historia (Polski lub innych krajów), budownictwo i architektura, matematyka i ekonomia, fizyka, chemia i biologia, różne dyscypliny sportowe, muzyka, śpiew i teatr, film i fotografia, szachy, astronomia, dziennikarstwo, psychologia, medycyna i in.), którymi chciałyby się podzielić z dziećmi poprzez prowadzenie zajęć na półkolonii (day camp).

Polski summer day camp w Nowym Jorku

 • Półkolonie po polsku przez całe wakacje!
 • 11-godzinna opieka: od 7.00 do 18.00, od poniedziałku do piątku
 • 8 turnusów: od 3 lipca do 25 sierpnia
 • 3 lokalizacje: Manhattan, Brooklyn, Yonkers
 • Dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat
 • Cena już od 314$ (6,3 $ za godzinę)– 55 godzin tygodniowo
 • Ubezpieczenie
 • Zajęcia w języku polskim m.in. z tańców ludowych, historii na wesoło, polskich piosenek, ethnodesign, legend polskich, tradycyjnych zabaw podwórkowych, gotowania narodowych potraw, geografii Polski, zwyczajów naszych przodków etc.
 • Więcej informacji tutaj

LOKALIZACJA

 • MANHATTAN

101 East 7th Street

 • BROOKLYN (Williamsburg)

184 Metropolitan Ave

 • YONKERS

239 Nepperhan Ave

W każdym z miejsc w pobliżu znajdują się parki.

TERMINY

Polskie półkolonie 2017 w Nowym Jorku odbędzie się w terminach:

 • 3 lipca- 7 lipca
 • 10 lipca- 14 lipca
 • 17 lipca- 21 lipca
 • 24 lipca- 28 lipca
 • 31 lipca- 4 sierpnia
 • 7 sierpnia- 11 sierpnia
 • 14 sierpnia- 18 sierpnia
 • 21 sierpnia- 25 sierpnia

Zapewniamy opiekę:

 • od poniedziałku do piątku
 • od 7.00 do 18.00

PROGRAM

Podczas turnusu mogą się odbywać zajęcia m.in. z:

 • tańców ludowych
 • historii na wesoło
 • zabaw z językiem polskim
 • polskich piosenek
 • ethnodesign
 • prawa,
 • pierwszej pomocy,
 • reżyserii, ethno design,
 • eksperymentów,
 • inteligencji emocjonalnej,
 • legend polskich,
 • tradycyjnych zabaw podwórkowych,
 • gotowania narodowych potraw,
 • geografii Polski,
 • zwyczajów naszych przodków,
 • zdrowego odżywiania,
 • perkusji ciała,
 • dykcji i emisji głosu,
 • budowania pewności siebie

CENA

Ceny od 314$ za turnus. Rabat dla rodzeństw oraz za zapisanie na większą liczbę turnusów.

KADRA

Podczas półkolonii dziećmi zajmuje się profesjonalnie wykwalifikowana kadra oraz kierownik. Dodatkowo zajęcia specjalistyczne np. pierwszą pomoc, szachy, wystąpienia publiczne, druk 3D prowadzą nasi MISTRZOWIE.

KONTAKT

W celu zapisania się na półkolonie prosimy o wypełnienie formularza. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu:

Mail: zapisy@malygeniusz.org

Telefon: +48 570 113 230

Skype: Maly.Geniusz

Zainteresowanych prowadzeniem zajęć prosimy o przesłanie swojego CV w formacie Nazwisko_Imię.pdf lub opisu własnej osoby i pomysłu na poprowadzenie zajęć na adres: rekrutacja- nowyjork@malygeniusz.org, w tytule maila wpisując „Mistrz na półkoloniach w Nowym Jorku”

Można się również kontaktować przez aplikację Whatsapp oraz Viber

www.MalyGeniusz.org/polkolonie-w-nowym-jorku

Organizacja zorganizowała już 140 turnusów półkolonii Małego Geniusza w całej Polsce, w których wzięło udział ponad 4,5 tysiąca dzieci.

PÓŁKOLONIE SĄ PROWADZONE W JĘZYKU POLSKIM

Poprzedni artykuł„Widziane Stąd”- autorskie spotkanie z Januszem Szlechtą. 28 marca
Następny artykułDwujęzyczni dyslektycy – rzadziej diagnozowani

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj