Polska Szkoła im. Marii Skłodowskiej Curie Oddział Południowy
1521 North Saturn Ave
Clearwater, Fl 33755

Adres korespondencyjny:
1521 North Saturn Ave
Clearwater, Fl 33755

www.szkolaclearwater.com

Kontakt: Dyr. Irena Bogusiewicz
Tel. 727-546-9289, fax: 727-443-0777
Email: polskaszkolac@aol.com

W roku szkolnym, od września do maja, w soboty odbywają się zajęcia lekcyjne w bezpłatnych pomieszczeniach, które udostępnia szkole Polskie Centrum im.Jana Pawła II. Obecnie szkoła jest miejscem multimedialnego nauczania języka polskiego, historii, geografii, religii, przygotowuje dzieci do I Komunii Św., a także pełni ważną funkcję ośrodka imprez artystycznych.  W 2012 roku będzie obchodzić jubileusz 30-lecia szkoły.

Poprzedni artykułPolska Szkoła Języka i Kultury im. Jana Pawła II – Gainesville, FL
Następny artykułPolska Szkoła Sobotnia – Norcross, GA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj