DSNY Foundation zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia poprzez ZOOM w następujących tematach:

  1. Konwersacje po polsku z podróżami po Polsce na żywo

Czy można uczyć się polskiego języka online, poznawać Polskę oraz polskie tradycje i jednocześnie podróżować live w najbardziej atrakcyjne miejsca w kraju? Jak najbardziej! Zapraszamy na cotygodniowe spotkania z językiem polskim w wybranych miastach w ojczyźnie „na żywo” z miejsca, które jest tematem spotkania danego dnia! Więcej informacji…

2. Konwersacje w języku angielskim z podróżami “live” po Nowym Jorku

Zapraszamy na zwiedzanie z nami Miasta Które Nigdy nie Zasypia przy jednoczesnych praktycznych ćwiczeniach języka angielskiego w mowie. Odwiedzimy „na żywo” Metropolitan Muzeum, zobaczymy z bliska Statuę Wolności, przejdziemy przez Brooklyn Bridge, Wall Street, Chinatown i wiele innych bardziej i mniej znanych miejsc! Więcej informacji…

3. Konwersacje w języku polskim dla polonijnych dzieci, młodzieży i dorosłych z elementami polskiej historii, tradycji, kultury i geografii w atrakcyjnej, wyjątkowej formie!

Na wyjątkowość tych zajęć będą składać się zaproszeni goście online, specjalizujący się w wybranych tematach oraz użycie wielu multimedialnych form podczas zajęć. Więcej informacji…

4. Przygotowanie do Seal of Biliteracy dla polonijnej młodzieży w Stanach Zjednoczonych

Seria zajęć przygotowujących do egzaminu STAMP4 w ramach Seal of Biliteracy (Pieczęci Dwujęzyczności), wyróżnienia przyznawanego przez amerykańskie szkoły średnie i okręgi szkolne za biegły poziom w języku obcym (w naszym przypadku – polskim). Więcej informacji…

Poprzedni artykułKonwersacje w języku angielskim z podróżami „na żywo” po Nowym Jorku
Następny artykułZaimponowała jej wiedza polonijnych uczniów na temat Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj