Zapraszamy na zwiedzanie z nami Miasta Które Nigdy nie Zasypia przy jednoczesnych praktycznych ćwiczeniach języka angielskiego w mowie. Wiele osób które opanowało język angielski nawet w bardzo dobrym stopniu, ma swoistą blokadę kiedy przychodzi do używania go w zwykłym, codziennym życiu podczas wyjazdu za granicę, w swobodnych rozmowach w miejscach publicznych, sklepach czy na ulicy. Swobodne konwersacje w języku angielskim skoncentrowane będą na przełamaniu tej blokady.

Poznamy historię Wielkiego Jabłka i jego najciekawsze miejsca, odkryjemy niektóre sekrety miasta, nieznane większości odwiedzających. Odwiedzimy m.in. Time Square, Central Park, Metropolitan i Gugenhein Muzeum, Statuę Wolności i Ellis Island, pospacerujemy na Brooklyńskim moście i Greenpoincie, gdzie jeszcze można spotkać na ulicy naszych rodaków. Zwiedzimy SoHo, Chinatown i Little Italy, na Wall Street obejrzymy słynnego byka na Bowling Green, Federal Hall, gdzie prezydent Waszyngton miał swoją inaugurację, NYC Police Museum, popłyniemy promem Staten Island Ferry podziwiając po drodze wspaniałe widoki Manhattanu, Statuę Wolności, Ellis Island i Portu New York Harbor. Każde spotkanie odbywać się będzie na żywo z miejsca, o którym będziemy Wam opowiadać! To zaledwie mały wycinek z wszystkich nowojorskich atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy! Zapraszamy!

Półtoragodzinne zajęcia odbywać się będą poprzez ZOOM, w 4 – 5 osobowych grupach raz w tygodniu (sobota lub niedziela do wyboru).   

Zapisy, szczegółowy program i dodatkowe pytania: redakcja@dobraszkolanowyjork.com

.

Poprzedni artykułBabcia Bożenka: Anioły Danieli
Następny artykułNauka online może być zabawą!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj