Kredyty za znajomość polskiego języka w stanie Michigan

1741

Tomasz Owiński, uczeń klasy 8 w szkole Oak Valley, w okręgu Huron Valley w Commerce Twp., Michigan otrzymał 2 kredyty do szkoły średniej za znajomość języka polskiego i zdanie egzaminu STAMP4S na odpowiednim poziomie. 

Jest to pierwszy przypadek w tym okręgu szkolnym i ogólnie w stanie Michigan, w którym uczeń gimnazjum znający język polski został za to nagrodzony kredytami do szkoły średniej. Testowanie uczniów ze znajomości języków obcych w gimnazjum jest konsekwencją programu Seal of Biliteracy. Oprócz ucznia z językiem polskim, jedynie uczniowie ze znajomością języka hiszpańskiego otrzymali kredyty do szkoły średniej. 

.

Informacja nadesłana

Poprzedni artykułCała Polonia czyta dzieciom w South Amboy, NJ
Następny artykułSzczęśliwy mózg, czyli świat dr Barbary K. Lipskiej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj