Webinar „Jak przygotować ucznia do egzaminu na Seal of Biliteracy i zorganizować egzamin w szkole”

1299

Fundacja Dobra Szkoła Nowy Jork (DSNY Foundation) serdecznie zaprasza na Webinar na temat Seal i Global Seal of Biliteracy czyli Pieczęci Dwujęzyczności, o którą mogą się ubiegać uczniowie polonijnych szkół w USA czy polonijna młodzież nie uczęszczająca do polskich placówek. Jaka jest różnica pomiędzy Seal a Global Seal of Biliteracy? Kto może przystąpić do egzaminu? Jak zorganizować testy STAMP4 na Seal of Biliteracy w swojej szkole? Jak przygotować uczniów do testów? Na te inne pytania będą odpowiadały Marzena Owiński oraz Joanna Moczulski.

Webinar odbędzie się w czwartek, 1 grudnia o godzinie 8pm (EST).

Rejestracja na email: redakcja@dobraszkolanowyjork.com (prosimy po podanie imienia, nazwiska, adres email) do 26 listopada 2022.

Zapraszamy!

Photo: Donna Long, Kent Island High (KIHS)

Poprzedni artykuł„Polska jest w sercach i umysłach” – spotkanie z Januszem Szlechtą w Polskiej Szkole im. Kazimierza Pułaskiego w Garfield, NJ 
Następny artykułMożna zorganizować Polonijny Dzień Dwujęzyczności w amerykańskiej szkole publicznej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj