1. selfportraitJanusz Skowron zaprasza na wystawę malarstwa Michelle Selwa pt. „Pink Series”, która odbędzie w Starbucksie na Greenpoincie w dniach 18 lipca – 29 sierpnia.

Michelle Selwa urodziła się w 1994 r. w Nowym Jorku. Mieszka na Staten Island. Studiowała sztukę w Brooklyn College i Yale University School of Art. Na obrazach wystawionych w kawiarni młoda artystka utrwaliła ulotne chwile ze swojego życia, swoją delikatną osobowość i uczucia przetwarzając stare fotografie oraz filmy w malarską, ekspresyjną i atrakcyjną formę.

Website: michelleselwa.com

 

STARBUCKS, 910 Manhattan Ave.,
Brooklyn, NY
Tel.718.609.0467

 

Poprzedni artykułMoim językiem jest dwujęzyczność
Następny artykułZ jak ZBRODNIA, czyli kogo ścięto, kogo powieszono, a komu życie jednak darowano i przeszedł do historii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj