Immoderate 1

 

 

Dominik Pocheć jest uczniem Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Starachowicach. Od czterech lat interesuje się fotografią i rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w zajęciach koła fotograficznego Młodzieżowego Domu Kultury. Pracował pod kierunkiem mentora wielu znanych i cenionych fotografików starachowickich – Jerzego Orzechowskiego, a aktualnie Michała Piętaka. Jego fotografie otrzymały nagrody w wielu prestiżowych konkursach.

Dominik Pocheć: „Immoderate Portraits- photography”

20.IV- 24.V.2016

A.R Gallery,

71 India Street, Brooklyn, New York

Tel. 347.971.1938

 

Poprzedni artykuł„Sextet, czyli Roma i Julian” w Tribeca Performing Art Center. 29 kwietnia.
Następny artykułLudzkie ucho jak sokole oko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj