Polska Szkoła im. Św. Jana Pawła II w Phoenix, w stanie Arizona, zakończyła rok szkolny 2021/2022 uroczystą Mszą Św. odprawianą przez dyrektora szkoły, ks. proboszcza Pawła Bandurskiego.

Uczniowie otrzymali świadectwa, a ci najbardziej wzorowi – wyróżnieni zostali poprzez nagrody i dyplomy.  Absolwenci otrzymali Dyplomy Ukończenia Szkoły oraz Dyplomy Uznania Konsula Generalnego Rzeczpospolitej Polskiej w Los Angeles wręczone przez Prezesa Polsko-Amerykańskiego Kongresu w Arizonie Andrzeja Niemyjskiego.

.

Absolwentom naszej szkoły życzymy pomyślności na dalszej wybranej drodze, drzwi naszej szkoły są dla Was zawsze otwarte, odwiedzajcie nas często!
Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy za wsparcie w roku szkolnym 2021/2022!

Gronu Pedagogicznemu, Uczniom i Rodzicom życzymy bezpiecznych i pięknych wakacji.

Wracajcie wypoczęci!

.

Katarzyna Wojdyla

Poprzedni artykuł„Posyłajcie dzieci do liceum, bo jest warto!”
Następny artykułXVI Zjazd Nauczycieli Polonijnych i Komitetów Rodzicielskich w Toronto