Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, w ramach którego Fundacja Edukacji Polonijnej wspólnie z Polonijką – Polonijną Szkołą Podstawową oraz Libratusem – Polskimi Szkołami Internetowymi przygotowała szereg wydarzeń:

Ogłaszamy także KONKURS “Łamańce językowe” dla Polonii i Polaków za granicą w wieku 5-15 lat. Jego przedmiotem jest nagranie recytacji wybranego polskiego „łamańca językowego”.

  • Konkursową pracę należy wysłać w formie elektronicznej na adres: sekretariat@polonia.edu.pl.
  • Wiadomość mailowa powinna zawierać nagranie wideo w dobrej jakości.
  • Prace należy przesłać do 7 marca roku.
  • Autor zwycięskiej pracy otrzyma nagrodę rzeczową.

Przy wysyłaniu pracy konkursowej trzeba uwzględnić podstawowe dane uczestnika:

  • W tytule wiadomości mailowej należy napisać – “Konkurs – Łamańce językowe”.
  • W treści – imię, nazwisko, wiek, kraj zamieszkania oraz dane rodzica lub opiekuna.

Udział w konkursie jest jednoznaczną zgodą z postanowieniami zawartymi w regulaminie, w tym na publikację pracy na stronach społecznościowych Fundacji, czyli na stronie internetowej oraz we wszystkich serwisach internetowych prowadzonych przez Organizatora.REGULAMIN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj