Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, w ramach którego Fundacja Edukacji Polonijnej wspólnie z Polonijką – Polonijną Szkołą Podstawową oraz Libratusem – Polskimi Szkołami Internetowymi przygotowała szereg wydarzeń:

Ogłaszamy także KONKURS „Łamańce językowe” dla Polonii i Polaków za granicą w wieku 5-15 lat. Jego przedmiotem jest nagranie recytacji wybranego polskiego „łamańca językowego”.

• Konkursową pracę należy wysłać w formie elektronicznej na adres: sekretariat@polonia.edu.pl.
  • Wiadomość mailowa powinna zawierać nagranie wideo w dobrej jakości.
  • Prace należy przesłać do 7 marca roku.
  • Autor zwycięskiej pracy otrzyma nagrodę rzeczową.

Przy wysyłaniu pracy konkursowej trzeba uwzględnić podstawowe dane uczestnika:

• W tytule wiadomości mailowej należy napisać – „Konkurs – Łamańce językowe”.
  • W treści – imię, nazwisko, wiek, kraj zamieszkania oraz dane rodzica lub opiekuna.

Udział w konkursie jest jednoznaczną zgodą z postanowieniami zawartymi w regulaminie, w tym na publikację pracy na stronach społecznościowych Fundacji, czyli na stronie internetowej oraz we wszystkich serwisach internetowych prowadzonych przez Organizatora.REGULAMIN

Poprzedni artykuł„Kapitan Sowa Na Tropie” – Gipsowa figurka – Odcinek 1
Następny artykułBabcia Bożenka: Wymaluj mój obraz