27 Stycznia 2024 roku odbyła się uroczysta Studniówka Maturzystów z Polskich Szkół aglomeracji Chicago a wśród nich, naszej młodzieży z Polskiej Szkoły im. Jana Brzechwy w Tinley Park. 

Kochani Maturzyści! Wszystkie wspólne lata spędzone w naszej szkole pokazały, że jesteście wyjątkowymi młodymi ludźmi, że potraficie wiele osiągnąć. Życzymy, aby nigdy nie zabrakło Wam wiary w siebie, wytrwałości, odwagi w pokonywaniu trudności życiowych, a także abyście zawsze pamiętali o swoich polskich korzeniach, a bycie Polakiem napawało Was dumą na każdym kroku. Gratulujemy z całego serca wszystkim Chicagowskim Maturzystom, a w szczególności zdobywcom tytułu „NAJLEPSZEGO Z NAJLEPSZYCH”, wśród których znalazł się uczeń naszej Polskiej Szkoły im. Jana Brzechwy w Tinley Park Jakub Rusin.

.

.

.

.

.

.

Dziękujemy również Akademii Języka Polskiego i Kultury im. Marszałka Piłsudskiego w Bartlett za przygotowanie i koordynowanie tej wspaniałej, niezapomnianej uroczystości.

Drodzy Maturzyści, przed Wami Matura, która jest przepustką do dorosłości. Wykorzystajcie zdobytą wiedzę tak, aby w przyszłości cieszyć się zasłużonym sukcesem. Spełniajcie swoje marzenia! ❤️

.

Krystyna Skoczeń

Poprzedni artykułKlub Polonijnego Maturzysty: Mikołaj Rej – Człowiek Odrodzenia.
Następny artykułDobra Polska Książka: Ewa Zadrzyńska-Głowacka: „Głowaccy. Arka na Manhattanie”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj