Setki słoni dla dzieciaków to konkurs prowadzony przez Fundację Słonie na balkonie. Organizatorzy zachęcają do pracy twórczej, której efektem ma być wyjątkowy prezent dla podopiecznych Fundacji.

Jak wziąć udział w konkursie? To bardzo proste. Należy wykonać słonia dowolną techniką.
Pamiętaj tylko, że zabawka powinna być bezpieczna dla dziecka. Konkursowe słonie należy przesyłać do 21 września na adres partnera konkursu: HealthThink public relations ul. Gdańska 80, 90-613 Łódź, z dopiskiem Fundacja Słonie na balkonie. Relacje z przebiegu konkursu i jego wyniki będzie można obserwować na Facebooku Fundacji. Organizatorzy nagrodzą jeden najlepszy projekt.

Fundacja Słonie na balkonie pomaga najmłodszym dzieciom z problemami psychicznymi, zaburzeniami psychosomatycznymi, dzieciom z depresją, stanami lękowymi i nerwicowymi. Działa na dziecięcym oddziale psychiatrycznym Szpitala im. dr J. Babińskiego w Łodzi.

„Chcemy, żeby każde dziecko otrzymało swojego słonia na szczęście. Stale w Szpitalu Psychiatrycznym w Łodzi przebywa 30 małych pacjentów, zaraz z pracą na Aleksandrowskiej ruszy oddział dziennego pobytu dla dzieci i poradnia zdrowia psychicznego. W skali roku to ponad 500 dzieci. Dlatego potrzebujemy setek słoni” – przyznają organizatorzy.

Fundacji można również pomóc, wpłacając pieniądze na konto:

Nordea Bank Polska 56 1440 1231 0000 0000 1413 0748Poprzedni artykuł„Wsiądźmy i wysiądźmy, może to coś da…”
Następny artykuł„W dominikańskim nastroju”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj