Dnia 13 stycznia 2024 odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Przystąpiło do niej 33 pierwszoklasistów, którzy złożyli ślubowanie i oficjalnie zostali przyjęci do grona uczniów naszej szkoły. Uroczystości Pasowania dokonała pani Irena Woźniak – Dyrektor Szkoły. Wychowawczynią uczniów klasy 1a została pani Joanna Kot, wychowawczynią uczniów klasy 1b – pani Szarlota Miśkiewicz.

Pasowanie to bardzo ważna uroczystość nie tylko dla najmłodszych ale również dla ich rodziców, dziadków i bliskich. Pięknie zaśpiewane piosenki, wypowiadane teksty oraz układy choreograficzne, wzruszyły wielu zaproszonych gości.

.

.

Po ceremonii pasowania, w trakcie zorganizowanego przez rodziców poczęstunku odbyły się  gry i zabawy zorganizowane przez pana Tomka „Super Tomasz for kids”  https://www.facebook.com/SuperTomaszforkids. Uczniowie otrzymali prezenty w postaci plecaków od firmy Sling TV oraz maskotki sponsorowane przez panią Małgorzatę i Arkadiusz Warneckich. Zapraszamy do obejrzenia relacji na naszym facebooku https://www.facebook.com/szkolaherberta/

.

Uczniom klas pierwszych życzymy aby ten rok był pełen nowych wyzwań i początkiem nowej edukacyjnej przygody, która będę wspominać po latach. Ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.

.

Irena Woźniak

Dyrektor Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. Zbigniewa Herberta

Poprzedni artykułKlub Polonijnego Maturzysty: „Tak by het gdzieś gnało, gnało…” – 165 rocznica urodzin Stanisława Wyspiańskiego
Następny artykułKlub Polonijnego Maturzysty: Konstanty Ildefons Gałczyński ps. Karakuliambro (1905-1953)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj