Nasza redakcyjna koleżanka Karina Bonowicz, czyli Pani Book przybliża opowiadania i fragmenty książek polskich autorów, aby dzieci i młodzież z polonijnych szkół w USA nie traciły kontaktu z polską literaturą nawet w trakcie kwarantanny. 

Karina Bonowicz, pisarka i dziennikarka, a także autorka bloga książkowego Pani Book, która na naszym portalu prowadzi rubrykę „Książka Made in Poland”, nagrywa krótkie audiobooki, będące dostępne na jej kanale na YouTube. 

Czytam krótkie formy prozatorskie polskich autorów, zarówno tych popularnych, jak i tych mniej znanych, dzięki czemu sama też wracam do dzieciństwa – mówi Karina Bonowicz. – Większość z moich czytanek to te same opowiadania czy fragmenty książek, które sama czytałam w szkole podstawowej i które były omawiane na lekcjach języka polskiego. Mam nadzieję, że dla dzieci będzie to zupełnie nowe odkrycie, a dla rodziców dobry moment na wspomnienia własnych książek z dzieciństwa. 

.

.

.

.

Zapraszamy na kanał Pani Book na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCg9ivtm5e5usDMGb-nPxuA?view_as=subscriber

oraz jej blog:

https://bookpani.blogspot.com/

Poprzedni artykułPolonia a koronawirus: Włochy
Następny artykułSpotkanie z wiosną

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj