Święta Bożego Narodzenia już tuż, tuż! Zapewne wielu z Was zastanawia się, jak udekorować dom w tym roku, jakie kupić prezenty pod choinkę, jakie ciasta i słodkości upiec, a przede wszystkim, jak najlepiej przygotować się na przyjęcie najważniejszego Gościa. 

W Polskiej Szkole im.Jana Brzechwy w Tinley Park już od dawna można było poczuć magię tego szczególnego, najpiękniejszego, rodzinnego  okresu w całym roku. Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia ruszyły pełną parą.

.

.

.

.

Już na początku grudnia zorganizowaliśmy nasz tradycyjny Wielki Kiermasz Świąteczny. Przy dźwiękach przepięknych polskich kolęd, we wspaniałej, rodzinnej atmosferze, mogliśmy kupić nietuzinkowe prezenty dla najbliższych, ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, ciasteczka i słodkości przygotowane przez naszych, jak zawsze niezawodnych Nauczycieli, Rodziców i Uczniów, którzy włożyli w ich przygotowanie wiele pracy, a przede wszystkim swoje wielkie serce.

.

.

.

.

.

Prezentacja świątecznych polskich tradycji i zwyczajów w klasach, integracja klas starszych z maluchami, pozwoliły doświadczyć tej niesamowitej świątecznej atmosfery, a także wprowadziły nas w czas nadziei, miłości, spokoju i oczekiwania na coś bardzo ważnego, radosnego i bliskiego naszemu  sercu.

.

.

.

.

.

.

.

Życzymy wszystkim Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

.

Krystyna Skoczeń

Nauczyciel Polskiej Szkoły im. Jana Brzechwy w Tinley Park

Poprzedni artykułGórnik w Hunter College
Następny artykuł„Dziesięć elfów” – świąteczna wyliczanka Elizy Sarnackiej – Mahoney

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj