1.okladkapolskielementarzzklasa

 

W redakcyjnej poczcie dostaliśmy wielkanocne życzenia i wiadomość od pani Bogusławy Ożóg, autorki podręcznika „Elementarz z klasą”, o którym pisaliśmy ponad rok temu (https://dobraszkolanowyjork.com/2015/01/24/antek-niesie-ananasa-czyli-nowy-elementarz-dla-polonijnych-dzieci/), że zostały nagrane piosenki do 10 wierszy z tego elementarza dla pierwszoklasistów.

Zachęcamy do korzystania z linków:

https://www.youtube.com/watch?v=T5H314eFZjM

https://www.youtube.com/watch?v=uIqec9HREfw

https://www.youtube.com/watch?v=-MAYq4ywBDQ

Pani Ożóg pracuje nad podręcznikiem do drugiej klasy, który ma się ukazać w sierpniu tego roku. Osoby zainteresowane nabyciem podręcznika, mogą bezpośrednio kontaktować się z jego autorką.

Tel. 630 924 -0391

e-mail:   info@polskielementarz.com lub oboguslawa@yahoo.com

Poprzedni artykułPomysłowe dekorowanie jajek wielkanocnych w Manchester
Następny artykułHappy Easter!
Danuta Świątek
Redaktor naczelna portalu. Dziennikarka prasowa. Adiunkt w Hunter College w NYC. Lauretka Nagrody im. Janusza Korczaka (2022) i Nagrody Marszałka Senatu w konkursie „Polki poza Polską” (2023). Wyróżniona Medalem KEN za pracę w polonijnych szkołach. Absolwentka Columbia University w NYC. Była korespondentka „Życia Warszawy” i „PANI” w Nowym Jorku. Współpracowała z amerykańską edycją „BusinessWeek” i „Working Mother”. Autorka książek m. in. “Kimberly”, „Kimberly jedzie do Polski” i współautorka „Przewodnika po Nowym Jorku”. Koordynatorka akcji „Cała Polonia czyta dzieciom” w USA. Terapia reminiscencyjna jest jej wielką pasją. Kontakt: DanutaSP@outlook.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj