My, w Szkole Języka i Kultury Polskiej im. Zbigniewa Herberta, pierwszy krok wykonaliśmy z ogromnym rozmachem. Inauguracje nowego roku szkolnego połączyliśmy z nagradzaniem uczniów biorących udział w konkursie fotograficznym „Wakacyjna przygoda”

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a nasi partnerzy: Polsko Słowiańska Federalna Unia Kredytowa ufundowała firmowe plecaki, Zjednoczenie Polskie Rzymsko – Katolickie w Ameryce (Polish Roman Catholic Union of America) – piórniki.

.

.

.

W trakcie uroczystości specjalna nagrodę i wyróżnienie w imieniu Dyrekcji szkoły, otrzymał uczeń obecnej klasy 1. Henry Szajda. Henry, w minionym roku, będąc w klasie zerowej otrzymał wiele wyróżnień i dyplomów za udział w konkursach szkolnych i międzynarodowych.

.

Wszystkim uczniom życzymy, aby mogli coraz bardziej rozwijać swoje możliwości językowe. Życzymy, aby z ochotą i radością  przychodzili do szkoły i wynieśli z niej dobre wspomnienia.

Nauczycielom życzymy ogromnej satysfakcji z wykonywanej pracy, ażeby byli dla uczniów autorytetem, źródłem wiedzy i wsparcia.

Rodzicom natomiast życzymy zadowolenia i dumy nawet z najmniejszych postępów swoich dzieci.

.

Irena Woźniak

Dyrektor Szkoły

Szkoła Języka i Kultury Polskiej im. Zbigniewa Herberta

Herbert School of Polish Language and Culture

Poprzedni artykułKonkurs na logo Programu Polskiego w Hunter College
Następny artykułDobra Polska Książka: „Chłopki” Joanna Kuciel – Frydryszak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj