W trudnym czasie kwarantanny z powodu wirusa Covid- 19 Polska Szkoła Dokształcająca im. W. Reymonta w Bayonne, NJ, nie tylko podjęła wyzwanie dalszej zdalnej edukacji, ale także stara się urozmaicić czas swoim uczniom innymi kreatywnymi zajęciami. I tak np. miniony tydzień był czasem „Kwarantanny na wesoło”, w którym dzieci, a nawet chętni rodzice, mieli za zadanie ubrać się odpowiednio do przedstawionych przewodnich tematów na każdy dzień, zrobić zdjęcie i przesłać do szkoły.

Poniżej prezentujemy efekty Kwarantanny na Wesoło! Zachęcamy inne szkoły do przyłączenia się do zabawy!

Poniedziałek 4 maja – Szalony dzień włosów

W poniedziałki trudno wstać z łóżka i przygotować się na rozpoczęcie dnia, więc zapomnij o układaniu włosów! Niech Twoje włosy będą szalone!

Wtorek 5 maja – Dzień tęczy

Wszyscy potrzebujemy trochę koloru w naszym życiu, więc załóż na siebie tyle ile chcesz!

Środa 6 maja – Ulubiony sport

Wszyscy tęsknimy teraz za naszą ulubioną drużyną sportową, więc załóżmy koszulkę lub czapkę naszej ulubionej drużyny!

Czwartek 7 maja – Dzień fantazji

Czas na fantazje, a przezfantazję rozumiemy, że wychodzimy z piżamy i wrzucamy na siebie ulubione stroje!

Piątek 8 maja – Dzień szkoły

Okaż trochę miłości nasze szkole, załóż w tym dniu szkolną koszulkę lub z naszymi barwami!

Nauczyciele Polskiej Szkoły w Bayonne, NJ, dziękują wszystkim uczestnikom wspólnej zabawy za udział i zaangażowanie oraz zapraszają do odwiedzania strony internetowej na Facebooku – Polska Szkoła Dokształcająca im. Władysława Reymonta w Bayonne

Pamiętajmy, że edukujemy zarówno przez naukę, jak i przez zabawę!

Zredagowała: Jolanta Wachulec

Wychowaczyni 8 klasy

Poprzedni artykułNew York lockdown – dzień 49.
Następny artykułFestiwal „Piosenka dobra na wszystko” – zaproszenie do udziału