W minioną sobotę, w Polskiej Szkole im. św. Stanisława Kostki w Wallington NJ, odbyła się zabawa karnawałowa. Impreza tradycyjnie rozpoczęła się polonezem, następnie starsi i młodsi bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Pani Katarzyna Dąbek, która przygotowała program tegorocznego balu, była wspaniałym wodzirejem! Był też poczęstunek, który dodał energii zmęczonym. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości uczniom, nauczycielom i rodzicom.     

“W karnawale wszyscy urządzają bale.

To tradycja bardzo stara – strojów pięknych co niemiara!

Niech się bawią duzi, mali

zgromadzeni na tej sali”.

.


Agnieszka Kasprzak

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Poprzedni artykułDzień Języka Ojczystego w naszej szkole
Następny artykułBabcia Bożenka: O podróży w głąb siebie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj