Czy nauczyciele się uczą? Pytanie jest podchwytliwe, a odpowiedź wcale nie oczywista. Przynajmniej nie, jeśli stara się na nią odpowiedzieć doświadczony nauczyciel, który ma kontakt zawodowy z setkami (a może i tysiącami) innych nauczycieli w ciągu roku i który obserwuje (od dawna), jak społeczność nauczycielską stara się uzupełniać wiedzę i umiejętności. A jak się uczą? A czy coś potem umieją? – te pytania też tylko pozornie są proste do odpowiedzi.

Zapraszamy na fenomenalne wystąpienie Jacka Ścibora, nauczyciela informatyki z Zespołu Szkół w Chrząstawie Wielkiej i założyciela społeczności Superbelfrzy RP.

Organizatorami INSPIR@CJI 2015 są: portal o nowoczesnej edukacji Edunews.pl, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy THINK! oraz firma Think Global. Partnerem merytorycznym konferencji jest grupa Superbelfrzy RP.

 

Niniejsza treść pochodzi z kanału YouTube TerazEdukacja prowadzonego przez Edunews.pl i jest chroniona prawem autorskim. Po więcej informacji o nowoczesnej edukacji zapraszamy do zasobów portalu www.Edunews.pl. (boldem linki do źródeł)

Poprzedni artykułW jak WODA OGNISTA, czyli o Toruńskich Kroplach Życia, co je szybciej w szynku niż aptece można było znaleźć i czy to prawda, że palec skazańca poprawia smak… piwa
Następny artykułPszenica i pszczoła, czyli o zaletach formalnej nauki polskiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj